- Hoşgeldiniz

Balıkesir Öğrenci Yurtları

Sitemizde Toplam 90 Firma, 98 Haber, 29 Ürün ve 10 İlan Bulunuyor.

Halk Eğitim Merkezi Ses ve Ritim Grubundan Cengiz’e Ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Halk Eğitim Merkezi Ses ve Ritim Grubundan Cengiz’e Ziyaret

Altıeylül Halk Eğitim Merkezi “Ses ve Ritim” grubu öğrencileri, Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Süreyya Eray, Altıeylül Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü İdris Kutluay, Altıeylül Cumhuriyet Ortaokulu Müdür Yardımcısı Salih Aka, grubun kurucusu Sedat Kayalar ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’i ziyaret etti.halk_egitim_merkezi_ses_ve_ritim_grubundan_cengize_ziyaret_h14434

Altıeylül Halk Eğitim Merkezi “Ses ve Ritim” grubu öğrencileri, Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Süreyya Eray, Altıeylül Cumhuriyet Ortaokulu  Müdürü İdris Kutluay,Altıeylül Cumhuriyet Ortaokulu  Müdür Yardımcısı Salih Aka, grubun kurucusu Sedat Kayalar ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’i ziyaret etti.

       Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, “Ses ve Ritim” grubu öğrencileriyle bir süre sohbet etti. “Hepinize teşekkür ediyorum. Bizi mutlu ettiniz. İnşallah bundan sonra farklı bir ses ve duruş ile iyi bir ekip olmaya devam etmeniz ilimiz açısından önemli. Bir proje dahilinde atölye kurulması yararlı olacaktır. Sizin gibi böyle cevherleri değerlendirmek ve daha iyi yerlerde görmek isteriz. Sizi seviyor ve size güveniyoruz. Güzel Sanatlar Lisesi’ne de devam ederek geleceğinizi iyi yönlendirmenizi istiyoruz. “Ses ve Ritim”  ritim grubu ekibine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

       Altıeylül Halk Eğitim Merkezi “Ses ve Ritim” grubu Sevil Mansurlu, Aleyna Kayalar, Zührenaz Altan, Nazar Çapacı, Dilara Çekmeoğlu, Sedef Çekmeoğlu, Derya Erdoğuş, Sinem Candemir, Mehtap Morsulu, Melda Durmaz, Seymen Paşacı, Ekrem İşçimen, Özgür Evegür, Nizamettin Kayalar, Hasan Dilimreoğlu, Umut Açıl, Rıfkı Demirdöver adlı  öğrencilere hediyelerinin verilmesinin ardından “Ses ve Ritim”  ritim grubu öğrencilerinin Milli Eğitim Müdürlüğün bahçesindeki bir sunumları beğeniyle izlendi..

18 Haziran 2015 tarihinde eklenmiş ve 655 views kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , , ,
TemaFabrika